Стоматологічна клініка «GloriaDent» заснована у 2006 році. За час роботи ми встигли заслужити довіру пацієнтів та повагу колег. Проте ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, наші спеціалісти регулярно відвідують конференції, семінари по передових технологіях, нових відкриттях у стоматології.

У нашій клініці передбачена потрійна система обробки та стерилізації інструментарію. На першому етапі весь інструментарій поміщається виключно у спеціальні реагенти на 30-60 хв, що повністю знищують усі відомі мікроби та віруси (інформація для довідки: ВІЛ та віруси гепатиту В, С повністю знищуються у такому розчині вже через 15 хв!).

Далі усі інструменти обробляються в ультразвуковій мийці. І тільки після цього повністю промитий і висушений інструмент запаковується у герметичні одноразові пакети. Разом з інструментом закладається індикатор оранжевого кольору (інформація для довідки: індикатор після стерилізації підтвердить стерильність інструменту).

Запаковані у герметичні одноразові пакети, інструменти вкладаються у спеціальний прилад – автоклав, де під тиском 2 Атм повністю стерилізуються парою, нагрітою до температури 135°С.

Наявність герметичної упаковки дозволяє зберегти стерильність інструменту до одного року. А зміна кольору індикатора з оранжевого на коричневий підтверджує, що цикл стерилізації проведений успішно (інформація для довідки: при порушенні циклу стерилізації індикатор свого кольору не змінить).

Матеріали і технології, які використовуються нашими лікарями, є найостаннішими розробками в сучасній стоматології, які зарекомендували себе з найбільш позитивної сторони у всіх провідних клініках світу.

У нас надається ефективне високоякісне знеболення на всіх етапах лікування.

Висококваліфіковані стоматологи проводять лікування з застосуванням найбільш сучасної апаратури та методів.

Робота проходить в чотири руки з кваліфікованим асистентом.

Проводиться розробка індивідуального розгорнутого плану лікування з урахуванням наявної патології на основі співпраці і взаємодії лікарів-стоматологів різних спеціальностей – пародонтолога, терапевта, ортопеда, ортодонта, хірурга.

Лікування захворювань пародонту комплексне із застосуванням Vector-системи.

Художня реставрація зубів з виконується з використанням найбільш сучасних матеріалів світлового твердіння.

Ми проводимо усі види протезування зубів: традиційна металокераміка, кераміка на золоті, безметалева кераміка із застосуванням керамічних мас від провідних світових виробників, цільнокерамічні вініри, складне бюгельне протезування на атачменах.

Наша клініка оснащена дентальним мікроскопом Alltion AM-4000. Дана модель має п’ятикратне збільшення. Така технічна характеристика дозволяє розглянути спеціалісту найдрібніші структури зуба і використати отриману інформацію для подальшого проведення необхідного лікування. Лінзи мікроскопу виготовленні німецькою компанією Schott Optical Glass. Найскладніші маніпуляції, для яких потрібен мікроскоп,- це повторне ендодонтичне лікування (переліковування кореневих каналів). Лікар зіштовхується з великими труднощами в результаті того, що змінена анатомія каналів, їх просвіт закритий пломбувальним матеріалом, частинами зламаних раніше інструментів, сам зуб змінений в кольорі, а стінки стоншені, тому хороше освітлення і збільшення, яких надає якісний мікроскоп, грає чималу роль після професіоналізму лікаря. Завдяки мікроскопу вдається краще контролювати чистоту каналів, з легкістю визначати кількість каналів і їх відгалужень. Лікар може знаходити тріщини, виявляти і закривати перфорації кореневих каналів. Використання мікроскопу значно полегшує видалення штифтових конструкцій, зламаних інструментів з кореневих каналів.

Оцінка через мікроскоп крайового прилягання вінірів, коронок та вкладок дає можливість лікарю-ортопеду до фіксації на цемент провести корекцію ортопедичної конструкції, досягнувши максимальної точності. Це забезпечує здоров’я ясен навколо коронки або вініра.